Szkolenia dla Psów

Boska Szkoła dla Psów to wspaniałe miejsce gdzie psy mają możliwość uczenia się odpowiednich zasad- posłuszeństwa, budowania dobrej relacji oraz samokontroli na wybranych zajęciach.

W Boskiej Szkole będą Państwo mogli uczestniczyć w Psim Przedszkolu, Kursie Podstawowego Posłuszeństwa, Kursie Zaawansowanym "Pies w mieście" .

Na każdych zajęciach opiekunowie mogą uzyskać dodatkowe wsparcie w problematycznych zachowaniach czworonoga.

Zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami szkoleniowymi oparte na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu oraz unikaniu jakichkolwiek form przymusu, karania. Nie znajdą tu Państwo, stosowania kolczatek, obroży zaciskowej, łańcuszków zaciskowych i innych sprzętów szkoleniowych, które wywołują ból. Nie będzie tutaj również żadnego szarpania, podduszania
i innych bolesnych praktyk dla psa.

Pracujemy na motywacji psa i odpowiednim nagradzaniu oczekiwanych zachowań 🙂

psie przedszkole szczecin bezkonkurencyjna szkoła

Psie Przedszkole( 2-4 miesiąca życia psa) i Kurs Podstawowego Posłuszeństwa dla psów od 5 miesięcy to wstęp do zapoznania psa z Naszym światem...

Szczeniaki to psie dzieci:) dlatego właśnie powinny chodzić na zajęcia, edukować się i bawić  z rówieśnikami by w przyszłości nie miały problemów w kontaktach z innymi czworonogami. Psie dziecko na zajęciach ma możliwość odpowiedniego poznania świata, nauki podążania za opiekunem i możliwości utworzenia sfery bezpieczeństwa u swojego opiekuna 🙂 Opiekun uczy się jak być oparciem dla czworonoga i jak pracować by stworzyć wspaniałą współpracę i relację.

Kurs zaawansowany "Pies w mieście" to wspaniała kontynuacja nauki oraz rozszerzenie umiejętności psa.
Szkolenia na tym poziomie to przypomnienie podstaw, nacisk na budowanie u psa samokontroli/ autokontroli, jeszcze głębsze zrozumienie i kontakt z psem.

Na zajęciach przeprowadzimy sobie przypomnienie podstaw, wprowadzenie do poziomu zaawansowanego posłuszeństwa i skupienia na opiekunie w czasie różnych modyfikacji ćwiczeń.

Na poziomie zaawansowanym pies poznaje i uczy się:

Kurs średniozaawansowany posłuszeństwa szczecin

szkolenie psa szczecin
paula behawiorysta trener psów
kurs zaawansowany posłuszeństwa
Szkolenia dla Psów
szkolenia psów szkoła dla psów
kurs podstawowego posłuszeństwa szczecin
szkoła psów boska