Szkolenia dla Psów

Boska Szkoła dla Psów to wspaniałe miejsce gdzie psy mają możliwość uczenia się odpowiednich zasad- posłuszeństwa, budowania dobrej relacji oraz samokontroli na wybranych zajęciach.

W Boskiej Szkole będą Państwo mogli uczestniczyć w Psim Przedszkolu, Kursie Posłuszeństwa Średniozaawansowanego oraz Szkoleniach Indywidualnych.

Wszystkie Nasze grupy będą liczyły 2-5 psów, tak by najlepiej skupić się na każdym psiaku indywidualnie.       Na każdych zajęciach opiekunowie mogą uzyskać dodatkowe wsparcie w problematycznych zachowaniach czworonoga.

Zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami szkoleniowymi oparte na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu oraz unikaniu jakichkolwiek form przymusu, karania. Nie znajdą tu Państwo, stosowania kolczatek, obroży zaciskowej, łańcuszków zaciskowych i innych sprzętów szkoleniowych, które wywołują ból. Nie będzie tutaj również żadnego szarpania, podduszania
i innych bolesnych praktyk dla psa.

Pracujemy na motywacji psa i odpowiednim nagradzaniu oczekiwanych zachowań 🙂

psie przedszkole szczecin bezkonkurencyjna szkoła

Psie Przedszkole to wstęp do zapoznania psa z Naszym światem...

Szczeniaki to psie dzieci:) dlatego właśnie powinny chodzić na zajęcia, edukować się i bawić  z rówieśnikami by w przyszłości nie miały problemów w kontaktach z innymi czworonogami. Psie dziecko na zajęciach ma możliwość odpowiedniego poznania świata, nauki podążania za opiekunem i możliwości utworzenia sfery bezpieczeństwa u swojego opiekuna 🙂 Opiekun uczy się jak być oparciem dla czworonoga i jak pracować by stworzyć wspaniałą współpracę i relację.

psie przedszkole szczecin
boska szkoła paula szczecin
szkolenia psów boska szkoła szczecin
socjalizacja psie przedszkole
psie przedszkole
psi szczecin
psi szczecin szkolenia
szczeniaki psie przedszkole
Szkolenia dla Psów

Kurs średnio-zaawansowany to wspaniała kontynuacja nauki oraz rozszerzenie umiejętności psa.
Szkolenia na tym poziomie to przypomnienie podstaw, nacisk na budowanie u psa samokontroli/ autokontroli, jeszcze głębsze zrozumienie i kontakt z psem.

Na zajęciach przeprowadzimy sobie przypomnienie podstaw, wprowadzenie do poziomu średnio-zaawansowanego posłuszeństwa i skupienia na opiekunie w czasie różnych modyfikacji ćwiczeń.

Na poziomie II pies poznaje i uczy się:

Kurs średniozaawansowany posłuszeństwa szczecin

szkolenie psa szczecin
paula behawiorysta trener psów
kurs zaawansowany posłuszeństwa
Szkolenia dla Psów
szkolenia psów szkoła dla psów
72855354_627010681037047_8485143239723057152_o

Indywidualne Szkolenia Psów są zajęciami dopasowanymi do Państwa potrzeb. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w nauce komend, posłuszeństwa lub pomocy w nauce konkretnych zachowań czworonoga jestem do Państwa dyspozycji.

Szkolenie psów ma na celu naukę podstawowych poleceń oraz poprawnego zachowania, a także uświadomienie właścicielowi, w jaki sposób organizować zajęcia dla psa, tak by w jak największym stopniu zbudować więź między psem a opiekunem.

Podpowiem jak zbudować pozytywne i dobre relacje z naszymi ulubieńcami.

Na każdych indywidualnych szkoleniach będziemy szukać motywacji psa, omówimy potrzeby gatunkowe i rasowe psów, wejdziemy w głąb psiej psychiki i ich mowy, poznamy techniki relaksacji czy wyciszenia oraz najważniejszej autokontroli czy samokontroli, jak również odpowiedniego skupienia i kontaktu z naszym psem.